Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy KSK

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat firmy oraz oferowanymi przez nas usługami. 

więcej >>

Historia


P. W. KSK z siedzibą w Solcu Kujawskim powstało w 1998 roku jako rodzinna firma, zajmująca się gięciem profili we wszystkich europejskich systemach PCV.

Początkowo w Bydgoszczy, następnie - już na stałe - w Solcu Kujawskim przy ul. Nadbornej 4b, firma rozwijała swoją dzialalność, systematycznie poszerzając swoją ofertę oraz zwiększając możliwości produkcyjne.   Stworzenie bardzo nowoczesnego parku maszynowego oraz doświadczenie i wiedza Właścicieli firmy przyczyniło się do uzyskania czołowej pozycji w produkcji łuków z PCV w Polsce.

Zgodnie z hasłem  "WYGIĄĆ MOŻNA WSZYSTKO ! " , KSK konsekwentnie wprowadza do gięcia najnowsze rodzaje profili PCV, bez względu na ich szerokość, wysokość czy też liczbę komór. 

Poziom umiejętności technologicznych jest jedną z cech, która daje firmie przewagę nad konkurencją i pozwala na współpracę z najbardziej znanymi producentami okien w Polsce. Skuteczność firmy to również efekt wysokich wymagań, jakie stawia sobie kierownictwo i kadra pracownicza.

Na początku lipca 2004 r. firma KSK została nagrodzona "Gospodarczo - Samorządowym HITem Kujaw i Pomorza". Nagroda została przyznana za osiągnięcia w dziedzinie elementów nietypowych z PCV.hit "> hit_2
Decyzją Urzędu Patentowego – Departamentu Badań Znaków Towarowych, firma KSK otrzymała Prawo Ochronne na znak towarowy słowno – graficzny. 

ARTYKUŁ UKAZANY W KWARTALNIKU OKNO (NR 1 2004) 

1

2