Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy KSK

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat firmy oraz oferowanymi przez nas usługami. 

więcej >>

Aktualności

zdjęcie

2014-11-04 | ''Łuki są dla nich proste!''

Zapraszamy do lektury wywiadu z Panią Małgorzatą Kierońską - Prezes KSK oraz Panem Bogdanem Kierońskim - Dyrektorem Generalnym.      KLIKNIJ TUTAJ

zdjęcie

2014-10-13 | OKNONET - GIĘCIE PROFILI PASYWNYCH

Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na portalu oknonet.pl !     KLIKNIJ TUTAJ

zdjęcie

2014-06-01 | PROMOCJA - OKNA NA GOTOWO !!!!!

W okresie od 01.06.2014 - 31.07.2014 proponujemy Państwu promocję na    OKNA "NA GOTOWO" RABAT 10 %  !!!    Zapraszamy !!!zdjęcie

2013-10-19 | KSK NA FACEBOOKU !

Zapraszamy do odwiedzania i polubienia naszego profilu na Facebooku.  Znajdziecie tam najnowsze zdjęcia wyprodukowanych przez nas konstrukcji i okien oraz wiele innych, ciekawych informacji. ZAPRASZAMY !!!
Link do naszego konta na stronie głównej. 


zdjęcie

2013-08-31 | IMPREZA FIRMOWA KSK 2013

W tym roku, po raz pierwszy w historii firmy, mieliśmy przyjemność i zaszczyt zaprosić naszych Klientów na spotkanie integracyjne, które odbyło się na terenie malowniczego ogrodu, położonego za siedzibą firmy KSK w Solcu Kujawskim przy ul. Nadbornej 4b. 

Po wielu latach współpracy, w końcu mogliśmy poznać się osobiście i podzielić informacjami zarówno z branży, jak i całego rynku okiennego.  

Krótka relacja z imprezy w naszej galerii.

Zapraszamy do oglądania :) 


zdjęcie

2010-04-01 | URUCHOMIENIE LINII DO GIĘCIA PROFILI STALOWYCH

Firma KSK uruchomiła linię do gięcia profili stalowych. Oferujemy naszym Klientom produkcję konstrukcji i gotowych okien nietypowych wraz ze wzmocnieniami. Wszelkich informacji udzieli Państwu nasz Dział Techniczny.

ZAPRASZAMY !!!